MEDARBETARE

Vill du komma i kontakt med oss? Du hittar alla Sveriges Annonsörers medarbetare här.


 

  • Anna Eklund

    Ekonomi & HR

    anna.eklund@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0707-97 13 00

  • Camilla Nilsson

    Projektledare

    camilla.nilsson@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0739-77 45 81

  • Hanna Riberdahl

    Vd

    hanna.riberdahl@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0702-29 66 90

  • Helene Karlsson

    Administratör

    helene.karlsson@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0708-66 71 77

  • Matilda Nordfeldt

    Projektledare kommunikation

    matilda.nordfeldt@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0725-02 85 45

  • Max Apéria

    Byråvalsrådgivare

    max.aperia@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0707-96 07 74

  • Niklas Briselius

    Jurist

    niklas.briselius@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0733-77 08 39

  • Peter Mackhé

    Medieexpert

    peter.mackhe@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0705-36 90 04

  • Tobias Eltell

    Jurist

    tobias.eltell@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0766-29 12 90

  • Ulrika Strallhofer

    Projektledare event

    ulrika.strallhofer@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0703-50 22 81

Vi finns mitt i Stockholm city!

Sveriges Annonsörer
Klara Östra Kyrkogata 2B
111 52 Stockholm

08-545 252 30
info@annons.se


Sveriges Annonsörer
Klara Östra Kyrkogata 2B
111 83 Stockholm
08-545 252 30
info@annons.se - See more at: http://www.annons.se/kontakt#sthash.EviyYxro.dpuf