Medarbetare

Har du en fråga eller vill komma i kontakt med oss? Kontakta någon av våra medarbetare.

Anna Eklund

Anna Eklund
Controller
anna.eklund@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0707-97 13 00

Camilla Nilsson

Camilla Nilsson
Medlem- & lojalitetsansvarig
camilla.nilsson@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0739-77 45 81

Hanna Riberdahl

Hanna Riberdahl
Vd
hanna.riberdahl@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0702-29 66 90

Karin Grohman
Projektledare utbildning samt TEA (Transparens, Etik & Ansvar)
karin.grohman@annons.se
Mobil: 0761-80 55 13

Matilda Nordfeldt
Ansvarig marknadskommunikation
matilda.nordfeldt@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0725-02 85 45

Max Apéria

Max Apéria
Byråvalsrådgivare
max.aperia@annons.se
Mobil: 0707-96 07 74

Niklas Briselius
Jurist
niklas.briselius@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0733-77 08 39

Peter Mackhé
Medieexpert
peter.mackhe@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0705-36 90 04

Susanne Nygren

Susanne Nygren
Medlemskoordinator
susanne.nygren@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0761-27 80 57

Tobias Eltell
Jurist
tobias.eltell@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0766-29 12 90

Ulrika Strallhofer

Ulrika Strallhofer
Eventansvarig
ulrika.strallhofer@annons.se
Telefon: 08-545 252 30
Mobil: 0703-50 22 81