STYRELSE

Detta är Sveriges Annonsörers styrelse. Ordförande är Leif Börjesson, marknadsdirektör på Spring Wine & Spirits. Aktuell styrelse valdes enhälligt under årsmötet den 25 april 2018.


  • Ann Lindell Saeby

    Kommunikationsdirektör

    ann.lindell.saeby@ncc.se

    -

    Mobil:

    0768-99 98 48

  • Frippe Stenberg

    Varumärkeschef

    Scandic Hotels AB

    frippe.stenberg@scandichotels.com

    Mobil:

    0709-10 35 00

  • Lars Axelsson

    Varumärkeschef

    Telia Company AB

    lars.z.axelsson@teliacompany.com

    Mobil:

    0708-23 85 22

  • Michael Grimborg

    Marknadsdirektör

    michael.grimborg@synsam.com

    Synsam Drift AB

    Mobil:

    0707-69 99 99

  • Staffan Ekstam

    Marknadschef

    McDonalds

    staffan.ekstam@se.mcd.com

    Mobil:

    0703-54 85 13

  • Lina Vicsai

    Ramböll Sverige AB

    Ansvarig Strategi & konceptutveckling

    lina.vicsai@ramboll.se

    Mobil:

    0705-39 67 85

  • Pernilla Oldmark

    pernilla.oldmark@transcom.com

    -

    Mobil:

    0704-264545

Kontakta en medarbetare

Här hittar du information om, och kontaktuppgifter till alla som arbetar på Sveriges Annonsörer. Vi blir alltid glada att få ett mail eller telefonsamtal.

Alla medarbetare