STYRELSE

Detta är Sveriges Annonsörers styrelse. Ordförande är Leif Börjesson, marknadsdirektör på Spring Wine & Spirits. Aktuell styrelse valdes enhälligt under årsmötet den 23 maj 2019.


  • Ann Lindell Saeby

    Kommunikationsdirektör

    ann.lindell.saeby@gmail.com

    Mobil:

    0768-99 98 48

  • Hanna Riberdahl

    Vd

    hanna.riberdahl@annons.se

    Sveriges Annonsörer

    Telefon:

    08-545 252 30

    Mobil:

    0702-29 66 90

  • Lars Axelsson

    Varumärkeschef

    lars.z.axelsson@teliacompany.com

    Telia Company AB

    Mobil:

    0708-23 85 22

  • Lina Vicsai

    Ansvarig Strategi & konceptutveckling

    Ramböll Sverige AB

    lina.vicsai@ramboll.se

    Mobil:

    0705-39 67 85

  • Michael Grimborg

    Marknadsdirektör

    michael.grimborg@synsam.com

    Synsam Drift AB

    Mobil:

    0707-69 99 99

  • Pernilla Oldmark

    General Manager Nordics

    pernilla.oldmark@transcom.com

    Transcom AB

    Mobil:

    0704-264545

  • Staffan Ekstam

    Marknadschef

    staffan.ekstam@se.mcd.com

    McDonalds

    Mobil:

    0703-54 85 13

Kontakta en medarbetare

Här hittar du information om, och kontaktuppgifter till alla som arbetar på Sveriges Annonsörer. Vi blir alltid glada att få ett mail eller telefonsamtal.

Alla medarbetare